Menu

CRIST - informacje w sprawie COVID -19

Drogie Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo,

 

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim Pracownikom/Współpracownikom/Podwykonawcom, za zrozumienie obecnie trudnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem na świecie oraz dobrą współpracę w celu zapewnienia:

 

  1. Bezpieczeństwa naszych pracowników/ współpracowników/podwykonawców
  2. Realizacji powierzonych zadań

 

W tej nowej sytuacji wszyscy musimy ze sobą skutecznie współpracować, wymieniać się informacjami i dzielić się doświadczeniem. Dyscyplina, doskonała współpraca oraz dzielenie się wiedzą są kluczowe, abyśmy wspólnie przezwyciężyli obecne trudności, wykonali założone plany i optymistycznie patrzyli w przyszłość.              

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa chcielibyśmy Was zapewnić, że pracujemy nad rozwiązaniami, które mają na względzie bezpieczeństwo i ochronę zdrowia naszych Pracowników i ich najbliższych.

 

Patrzymy na sytuację z perspektywy całej Grupy CRIST.  Omawiamy stan zdrowia naszych pracowników/współpracowników/podwykonawców, rozporządzenia władz lokalnych oraz bieżące działania operacyjne w celu zapewnienia ciągłości biznesowej.

  

Dobre wieści z Chin! Cieszy nas również stabilizująca się sytuacja w Chinach. Od początku marca większość zakładów w Chinach – funkcjonuje już prawidłowo.

 

Biznes vs koronawirus. Robimy wszystko co w naszej mocy aby obecna sytuacja miała jak najmniejszy wpływ na działalność Grupy CRIST. Liczymy na Wasze zaangażowanie, efektywną współpracę, odpowiedzialne i proaktywne podejście do już wydanych rekomendacji i proponowanych rozwiązań. Wszelkie sugestie z Waszej strony będą uważnie słuchane i analizowane.

 

Zwracamy się do Was z prośbą aby w tej nowej dla wszystkich sytuacji - nie lekceważyć powagi zagrożenia a jednocześnie zachować zdrowy rozsądek! Dbajcie o siebie i najbliższych, bo zdrowie jest tylko jedno!

 

Z poważaniem,  

Zespół Reagowania Grupy CRIST

zespol.reagowania@crist.com.pl